Uyarı : Bu site yapım aşamasındadır. Sitedeki tüm fiyalar ve ilanlar test amaçlı eklenmiştir.

Yardım Sayfasına Hoş Geldiniz

Bungalow.com.tr Nedir ?
Bungalow.com.tr; Türkiye bulunan günlük, haftalık, aylık kiraya verilen bungalov evlerin listelendiği ücretsiz bir ilan portalıdır.

Bungalow.com.tr Nasıl Çalışır ?
Sistem kısaca şöyle çalışır ; Mülk Sahipleri sisteme üye olarak kiraya verdiği mülkleri ücretsiz olarak sitemize ekler. Bir yönetici bilgileri doğruladıktan sonra ilanı onaylar ve sistemde görünmeye başlar. Her ay sitemizi ziyaret eden binlerce misafir ilanları inceler ve uygun olan mülk için sahibiyle WhatsApp, Mesajlaşma, Arama vb yöntemler ile iletişime geçer.

Bungalow.com.tr 'den Rezervasyon Yapma ?
Sitemiz üzerinden online rezervasyon yapmak şu an için mümkün değildir. İlerleyen aşamalarda bu özellik eklenebilir.

Bungalow.com.tr Mülk Ekleme
Sitemize bungalov, tiny house, dağ evi vb işletmeleri eklemek için üye olmanız gerekmektedir. Extranet Üyelik Formunu kullanarak sitemize üye olabilirsiniz. Sonrasında Extranet Giriş sayfasını kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra sol menüden Mülkler > Mülk Ekle bağlantılarını takip ederek yeni bir mülk ekleyebilirsiniz.

Mülk eklerken sorun yaşamanız durumunda Destek Talepleri > Talep Oluştur sayfasını kullanarak bizden destek alabilirsiniz.

Fiyat Listesi Ekleme, Fiyat Belirleme
Sisteme bir mülk ekledikten sonra sol menüden Mülkler > Fiyat Listesi > Ekle bağlantılarını kullanarak yeni bir fiyat listesi eklemeniz gerekmektedir. Fiyat Listesi eklerken dönemsel ve ya aylık fiyatlar ekleyebilirsiniz. Örnek bir fiyat listesi şablonu için buradaki görseli inceleyebilirsiniz.

Daha fazla sorunuz olduğunu biliyoruz. Bu yüzden diğer tüm sorularınız için Destek Talepleri > Talep Oluştur bağlantısını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum.