La Casa Verde - İstanbul

Güncel İzmir

La Casa Verde - İstanbul

La Casa Verde İstanbul : Tatil yapmak ancak bunun için farklı bir yol izlemek isteyenler için İzmir sınırları içerisinde bungalow evler devreye giriyor. La Casa Verde İstanbul adı altında var olan bu seçimler de kişilerin doğal ortamda yaşam merkezlerinden faydalanarak tatillerini bu şekilde gerçekleştirmeleri gibi bir durumu ortaya çıkarıyor. Herkesin aradıkları türde bir tatil olanağını ortaya koymaları konusunda da La Casa Verde Bungalows etkin bir yer tutuyor. Bu bungalow ev modelleri tamamen ahşaptan meydana getirilse de şömineler ve mini bar seçenekleriyle de eksiksiz bir halde bulunuyor. Kişilerin her zaman tercih edebilecekleri ve istedikleri kadar kullanabilecekleri bir tatil seçeneğini gözler önüne sunuyor.

Eski Foça Yolu Üzerindeyiz. Eski Foça’ya 19 km, Yeni Foça’ya 15 km mesafedeyiz. Araçla ikisine de yaklaşık 20 dk uzaklıkta.

Beş dönümlük bir bahçe içinde, ortada kendi evimiz, arkada zeytinlik ve dört Bungalowumuz, ön bahçemizde de geniş bir bahçe ve kafe restoranımız var. 

Alakart menümüz ve bira şarap menümüz var, dışardan yiyecek içecek kabul etmiyoruz. 

Bungalowlarımızın ikisi tek katlı, ikisi asma katlı. Asma katlılar, tek oda şeklinde, içerden merdivenli, iki çift için pek uygun olmayabilir, çocuklu aileler yada 3 - 4 arkadaş için uygun.

Haftasonu Cumartesi tek gece olarak veremiyoruz evlerimizi, Cumartesi Pazar yada Cuma Cumartesi şeklinde minimum iki gece koşulumuz var. Cumartesi dışında hergün tek gece olabilir.

Bayram tatilleri ve özel günler için fiyatlar ve konsept farklıdır.

Berlin ve İstanbul asma katlı, üstte iki kişilik yatak, altta açılıp iki kişilik olabilen birer divanları var,  çocuklu aileler için uygun. 3 yada 4 arkadaş olarak konaklamak mümkün ama iki çift için pek uygun olmayabilir, içerden merdivenli, iki ayrı oda şeklinde değil çünkü.
3. ve 4. yetişkinlerden ekstra gecelik 400₺ fark alıyoruz.

7-12 yaş Arası çocuklardan gecelik 200’er ₺ fark alıyoruz

Rezervasyon tarihinden 15 gün öncesine kadar iptal etmek isterseniz Ödemenizi iade ediyoruz. Daha sonrasında iade edemeyiz fakat geçerli bir sebebiniz olması halinde bir defaya mahsus olmak üzere tarih değişikliği yapabiliriz. ( son anda olmaması koşuluyla )

Ek Notlar
Fiyatlarımız İki Kişi için Kahvaltı dahil Gecelik Fiyatlar 'dır.
0-7 yaş çocuklardan ücret almıyoruz.
Aynı evde kalındığında 7 - 12 yaş araı çocuklardan 200₺, 12 yaş üzeri herkesten 400₺ ekstra gecelik ücret alıyoruz.
Girişler 14:00, çıkışlar 12:00’dir.
Ön bahçemizde kafe restoranımız bulunuyor, alakart menümüz ve bira şarap menümüz var, dışardan yiyecek içecek kabul etmiyoruz. 

La Casa Verde İstanbul Fiyatları
Bungalow evler, son zamanlarda kişilerin tatil anlayışlarını değiştirdi. Otel ya da pansiyonlarda son derecede kalabalık noktalarda tatil yapmaktan kaçınan kişilerin çareyi bungalow evler sayesinde açığa çıkan doğal ve harika bir ortamda bulmaları söz konusu olabilmektedir. La Casa Verde İstanbul de bu noktada herkesin ilgisini çekebilecek konumda da yer alıyor. Kişilerin günlük olarak kiralayabilecekleri bu bungalow ev modellerine odaklı olarak ekonomik bir tatil yapma şansına da sahip olacaklardır. Kişilerin yakın çevreleri ya da aile bireyleriyle beraber bu tatil imkanlarından istedikleri kadar ekonomik şartlar altında yararlanabileceklerdir. Sadece bungalow evlerinin kiralama bedeli öne çıkacağından ötürü bu evlerde kalan kişi sayısına bağlı olarak ücret alınmamaktadır.

La Casa Verde İstanbul Özellikleri
Bungalow evler özellikleriyle de dikkat çekmesinden ötürü tercih edilebilecek konumda yer alıyor. La Casa Verde İstanbul özelliklerinin başında bu evlerin tamamen ahşaptan meydana getirildiği söylenebiliyor. İçerisinde her türlü eşyanın yer aldığı bu evlerin aynı zamanda da geniş bir bahçesi de bulunuyor. Tamamen doğal yeşilliklerden ve ormanlardan oluşan bu manzarada etkin bir tatil yapma seçeneği de ortaya çıkabiliyor. Bu yüzden de etkin bir tercih edilecek düzeyde olmasıyla da kendini gösteriyor. Kişilerin genel olarak bekledikleri gibi bir sonuca ulaşmalarında da etkin bir tatil imkanı yaratacak evler olarak adından söz ettiriyor.

La Casa Verde - İstanbul Özellikleri

 • Balayı Bungalovu
 • İstanbul Bungalov
 • Müstakil Bungalov

Genel Kurallar

Rezervasyon sonrasında ilan veren tarafından imzalanmış "Kiralama Sözleşmesi" size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen ilan verenlere ödeme yaparken her zaman Kiralama Sözleşmesinde bulunan şirkete ait banka bilgilerine ödeme yapınız.

Her zaman bungalow.com.tr sitesinde bulunan ilan sahibine ait telefon/whatsapp numarasıyla iletişim kurun. Kurumsal olarak verilen ilanlarda her zaman TÜRSAB Üyeliği olan Acentaların ilanlarına onay veriyoruz. Bireysel olarak ve ilan verenlerden ise kimlik/tapu gibi bilgilerler ile ilan verinin profilini doğruluyoruz.

Bungalow.com.tr, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. Bungalow.com.tr hiç bir şekilde kiracı veya kiraya verenden komisyon talep etmez.
Etiketler :

La Casa Verde - İstanbul

,

İzmir La Casa Verde - İstanbul

,

Bungalov Evler

,

İzmir Bungalov

Fiyat Dönemi

Fiyat Dönemi Kişi Sayısı Çocuklar Fiyat
Yaz Sezonu Hafta İçi (Haziran-Eylül) 2 Yetişkin 1 Çocuk 2200 ₺
Yaz Sezonu Hafta Sonu (Haziran-Eylül) 2 Yetişkin 1 Çocuk 2200 ₺
Kurban Bayramı 2 Yetişkin 1 Çocuk 3000 ₺
0 / 5
  0
  0
  0
  0
  0


Konum

5.00%
Ind.
₺ 2,200.00 ₺2,090.00
Gecelik En Düşük Fiyat

Mesaj Gönder
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum.