Konak Beyzade Bungalow Butik Otel

Güncel Değil Sakarya

Konak Beyzade Bungalow Butik Otel

Konak Beyzade Bungalow Butik Otel : Sakarya da bulunan bir bunglalov otelidir. Bu tesis hakında bilgi almak için yan tarafta bulunan iletişim numarasını kullanarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Konak Beyzade Bungalow Butik Otel fiyatları için fiyat listesi sekmesine bakabilirsiniz. Bu ilan YerelBot tarafından otomatik olarak eklenmiştir. Bungalow.com.tr editörleri en kısa sürede açıklamayı güncelleyecektir.

Konak Beyzade Bungalow Butik Otel Özellikleri

 • Müstakil

Genel Kurallar

Rezervasyon sonrasında ilan veren tarafından imzalanmış "Kiralama Sözleşmesi" size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen ilan verenlere ödeme yaparken her zaman Kiralama Sözleşmesinde bulunan şirkete ait banka bilgilerine ödeme yapınız.

Her zaman bungalow.com.tr sitesinde bulunan ilan sahibine ait telefon/whatsapp numarasıyla iletişim kurun. Kurumsal olarak verilen ilanlarda her zaman TÜRSAB Üyeliği olan Acentaların ilanlarına onay veriyoruz. Bireysel olarak ve ilan verenlerden ise kimlik/tapu gibi bilgilerler ile ilan verinin profilini doğruluyoruz.

Bungalow.com.tr, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. Bungalow.com.tr hiç bir şekilde kiracı veya kiraya verenden komisyon talep etmez.
Etiketler :

Konak Beyzade Bungalow Butik Otel

,

Sakarya Konak Beyzade Bungalow Butik Otel

,

Bungalov Evler

,

Sakarya Bungalov

Fiyat Dönemi

Fiyat Dönemi Kişi Sayısı Çocuklar Fiyat
Standart Fiyat 2 Yetişkin 0 Çocuk 1000 ₺
Standart Fiyat 2 Yetişkin 0 Çocuk 1000 ₺
4.5 / 5
  2
  2
  0
  0
  0


avatar
  ZÜLFİYE HALICI

Temiz bir tesis. Doğası çok güzeldi. Konumunu çok beğendim. Şirin bir yerdi. Kahvaltıları gayet normaldi. Personeller güler yüzlüydü. Sadece doğa içerisinde olduğu için böcekle karşılaşma durumu vardı.

avatar
  İHSAN BURAK KANDAŞ

Fiyat performans olarak iyiydi. Otel hijyen olarak çok iyi değildi. Konum olarak güzeldi. Sessiz sakin bir oteldi.

avatar
  MÜCELLA ÖNAL

Odalarda istediğimiz konforu bulamadık. Temizlik de ortalama fakat personeller çok ilgili güler yüzlüydü.

avatar
  FERHAT BÜLTER

Oda temizliği çok iyi görünmüyordu örümcek ağları vardı odada , duş sıcak su soğuk su ayarı çok kötüydü, duş başlığı kırık idi , genel anlamda beğendik ancak eksikleri var.

Konum

5.00%
Ind.
₺ 1,000.00 ₺950.00
Gecelik En Düşük Fiyat

Mesaj Gönder
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum.