Tabiat Bungalows

Güncel Değil Rize

Tabiat Bungalows

Tabiat Bungalows : Rize'de bulunan bir bunglalov otelidir. Bu tesis hakında bilgi almak için yan tarafta bulunan iletişim numarasını kullanarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Tabiat Bungalows fiyatları için fiyat listesi sekmesine bakabilirsiniz. Bu ilan YerelBot tarafından otomatik olarak eklenmiştir. Bungalow.com.tr editörleri en kısa sürede açıklamayı güncelleyecektir. 

Tabiat Bungalows Özellikleri

 • Müstakil

Genel Kurallar

Rezervasyon sonrasında ilan veren tarafından imzalanmış "Kiralama Sözleşmesi" size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen ilan verenlere ödeme yaparken her zaman Kiralama Sözleşmesinde bulunan şirkete ait banka bilgilerine ödeme yapınız.

Her zaman bungalow.com.tr sitesinde bulunan ilan sahibine ait telefon/whatsapp numarasıyla iletişim kurun. Kurumsal olarak verilen ilanlarda her zaman TÜRSAB Üyeliği olan Acentaların ilanlarına onay veriyoruz. Bireysel olarak ve ilan verenlerden ise kimlik/tapu gibi bilgilerler ile ilan verinin profilini doğruluyoruz.

Bungalow.com.tr, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. Bungalow.com.tr hiç bir şekilde kiracı veya kiraya verenden komisyon talep etmez.
Etiketler :

Tabiat Bungalows

,

Rize Tabiat Bungalows

,

Bungalov Evler

,

Rize Bungalov

Fiyat Dönemi

Fiyat Dönemi Kişi Sayısı Çocuklar Fiyat
Standart Fiyat 2 Yetişkin 0 Çocuk 1000 ₺
4.8 / 5
  4
  1
  0
  0
  0


avatar
  Narmin Eşref

Mayıs 2022'de ziyaret ettik ve deneyim ifade edebileceğimden çok daha fazlaydı. Odalar temiz ve konforluydu. Bungalovun ve restoranın manzarası benim için terapi gibiydi. Osman çok mütevazi bir adamdır. Çok konuştuk ve o bizim için bir kardeş gibiydi. Bize gezilecek yerler konusunda da rehberlik etti. Doğa zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız bu bungalovu ziyaret etmelisiniz. Onlar, size yardım etmek için bir adım ileri gidecek basit ve alçakgönüllü insanlardır.

avatar
  Muhammed Fatih ÇETİN

Lütfen ama lütfen rizeye gitmeden önce baktığınız bungalov evlerin konumlarına bakın yoksa dağın başında ilçeye kasabaya ve imkana uzak yerlerde kalırsınız. Tabiat bungalov evlerine mutlaka ama mutlaka uğrayın asla ama asla pişman olmayacaksınız. Senenin hangi yerlerden giderseniz giderseniz dönerken en çok üzüleceğiniz şey yer sahipleri ve akrabalarından uzak duracağınız olacaktır. Çok ama çok güzel insanlar yüreklerinde ayrı ayrı yerlere var. Her şey de size yardımcı oluyorlar asla ama asla şu da olursa güzel olacak diyeceğiniz bir konu olmuyor. Osman bey babası namı değer Laz KEMAL annesi Emine akrabaları Yaşar abi ve eşi Asiye hanımın o güzel yüzü ve sohbetleri ve sıcakkanlı oluşumları cennet şehri daha da güzelleştiriyor. Allah hepsinden razı olsun 🙏

avatar
  Abdulmjeed k

Çay ağaçlarının ortasında 4 kulübe ve nehrin sesini duyabiliyorsunuz, yerin sahibi olan iyi insanlar, ancak onlarla iletişim kurmak zordu çünkü gün boyunca sadece türkçe konuşuyorlardı, bölgenin süper sessiz olmasını bekliyordum geceleri nehrin sesi dışında ama ne yazık ki bir sonraki benekten (düğün) saat 10'a kadar gürültü geliyordu, ondan sonra da kulübenin arkasından konuşan adamların seslerini duyabiliyordum ve uyuyamadım çünkü dilediklerim arasında: kulübenin içinde su kazanı ve iyi wifi, konaklamanız için teşekkürler osman

avatar
  Kristen Ismert

Bu bungalov alanını çok sevdim! Kahvaltı harikaydı! (mihlama alın - ekmekle birlikte yediğiniz erimiş peynir - ölmek üzere!) ve sahibi Osman çok yardımsever ve güzeldi. Doğanın içinde, sessiz bir yerde tek başıma olmak istedim. Mükemmel bir yerdi! Ve yakındaki dere çok huzurluydu! Çamlıhemşin veya Ayder'e ve diğer şelalelere ve kaleye kolay bir sürüş mesafesindedir. Türkiye'nin bu bölgesindeki güzellikleri görmek için burada kalmanızı şiddetle tavsiye ederim.

avatar
  Amna Al-

Kaldığım hakkında bir inceleme bırakmak istediğim için rezervasyonun rezervasyonumu iptal ettiği söylendi. Harika bir dinlendirici konum istiyorsanız ve personel harikaysa, burada kalmanızı şiddetle tavsiye ederim. İhtiyaçları çok önemseyen ve dil engeline rağmen iletişim kurabildik ve onlara gidilecek yerler ve yapılacak şeyler önermelerini sağladık. Ayrıca bungalovda klima olması da büyük bir artıydı 😅 Konaklamamızı keyifli ve unutulmaz kıldığınız için personele teşekkür ederiz.

Konum

5.00%
Ind.
₺ 1,000.00 ₺950.00
Gecelik En Düşük Fiyat

Mesaj Gönder
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum.