Uyarı : Bu site yapım aşamasındadır. Sitedeki tüm fiyalar ve ilanlar test amaçlı eklenmiştir.

Adesa Bungalow

Sakarya

 • Bu tesis 10 üzerinden 7 Puan almıştır.
 • Bungalow Oteli
 • Sapanca Bungalow
 • Müstakil Bungalow

Adesa Bungalow

Adesa Bungalow, Sakarya’da Sapanca ve Maşukiye sınırında turizm severlere hizmet veriyor. İşletmenin lokasyonu oldukça güzel. Her iki ilçeye de birkaç dakikalık mesafede bulunuyor. Bu yönüyle hasıl olan tüm ihtiyaçların karşılanması da mümkün kılınıyor. Yeşille mavinin uyumu, tertemiz havası ile şehrin stresinden uzak bir dinlence imkanı sunuyor. Kahvaltı hizmeti de sunan işletme güler yüzlü personeli ile müşteri odaklılığı ön plana çıkarıyor.

Kahvaltı demişten işletmenin doğallığından bahsetmek gerekiyor. İşletmede bungalovlar doğal ahşaptan yapılmış. Lakin bu yapılara günümüzün modern mimarisinden de eklemeler sunulmuş. Bungalovların içerisinde çift kişilik yatak, duş, sıcak su, televizyon, saç kurutma makinesi gibi ihtiyaçlar bulunuyor. Ayrıca bungalovlar ve genel anlamda işletmenin tamamı temizliği ile dikkat çekiyor. Çarşaflar, havlular, mutfak hizmeti ve aklına gelebilecek her şey içinizi raht ettirecek ölçüde temiz ve titizlikle hazırlanmış.

İş Stresini Ve Pandemi Olumsuzluklarını Üzerinizden Atmanıza Yardımcı Olacak
2020 yılında hayatımıza giren ve o günden bu yana alışkanlıklarımızı zorunlu olarak değiştirmemize sebep olan koronavirüs pandemi süreci sosyal ve psikolojik yaşantımıza derin yaralar açtı. Bu yaraların tedavi edilmesi için insanların doğaya ve dinlenmeye dönmesi, arkadaşları ve ailesi ile özgür seyahatler yapması çok önemli bir hal aldı. Artık kalabalık oteller ve bu otellerin betonlarla çevrili odaları turizm trendleri arasında değil. Yeni dünya düzeni doğal, içten, sevimli, sakin ve temiz bir turizm istiyor. Ve bu anlayışta yapaylığa kalabalıklara yer yok.

Bu nedenle artık bungalow tipi tatiller, kavurucu sıcaktan, lebalep havuzlardan uzak dinlenceler, ciğerlerimizi açan doğa yürüyüşleri daha çok tercih ediliyor. Adesa Bungalow’da işte tam da bu beklentilere hizmet veren muhteşem bir dinlenme imkanı sunuyor. Ayrıca Adesa Bungalow’un odalarında sigara içilmiyor. Doğaya ve çevreye duyarlı işletme hayvanlara ve sürdürülebilir yaşama özellikle dikkat gösteriyor. Hem yaşadığımız gezegenini hem de Sakarya ve yöresinin doğal güzelliklerine saygılı ve müşteri odaklı bir hizmet verme gayretindeler. Tüm personelleri güler yüzlü ve her türlü ihtiyacınıza hemen koşuyorlar.

Genel Kurallar

Rezervasyon sonrasında ilan veren tarafından imzalanmış "Kiralama Sözleşmesi" size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen ilan verenlere ödeme yaparken her zaman Kiralama Sözleşmesinde bulunan şirkete ait banka bilgilerine ödeme yapınız.

Her zaman bungalow.com.tr sitesinde bulunan ilan sahibine ait telefon/whatsapp numarasıyla iletişim kurun. Kurumsal olarak verilen ilanlarda her zaman TÜRSAB Üyeliği olan Acentaların ilanlarına onay veriyoruz. Bireysel olarak ve ilan verenlerden ise kimlik/tapu gibi bilgilerler ile ilan verinin profilini doğruluyoruz.

Bungalow.com.tr, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. Bungalow.com.tr hiç bir şekilde kiracı veya kiraya verenden komisyon talep etmez.
Etiketler :

Adesa Bungalow

,

Sakarya Adesa Bungalow

,

Bungalov Evler

,

Sakarya Bungalov

Fiyat Listeleri

Uyarı:Sitemizde bulunan fiyatlar gerçeği yansıtmamaktadır. Bu site test yayınındadır.

Fiyat Dönemi Kişi Sayısı Çocuk Sayısı Fiyat
Yaz Sezonu (Nisan-Ekim)
  2
  0
₺0,000.00
Kış Sezonu (Kasım-Mart)
  2
  0
₺000.00
0.00 / 5
0 Puan
  0
  0
  0
  0
  0
Mülk Puanı

Konum

5.00%
Ind.
₺ 800.00 ₺760.00
Gecelik Ortalama Fiyat

05339279255

Hergün 09:00 - 22:00 arası

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum.