Uyarı : Bu site yapım aşamasındadır. Sitedeki tüm fiyalar ve ilanlar test amaçlı eklenmiştir.

La Casa Verde Bungalows

İzmir

 • Bu tesis 10 üzerinden 9 Puan almıştır.
 • Balayı Bungalovu
 • İstanbul Bungalov
 • Müstakil Bungalov

La Casa Verde Bungalows

La Casa Verde : Tatil yapmak ancak bunun için farklı bir yol izlemek isteyenler için İstanbul sınırları içerisinde bungalow evler devreye giriyor. La Casa Verde Bungalows adı altında var olan bu seçimler de kişilerin doğal ortamda yaşam merkezlerinden faydalanarak tatillerini bu şekilde gerçekleştirmeleri gibi bir durumu ortaya çıkarıyor. Herkesin aradıkları türde bir tatil olanağını ortaya koymaları konusunda da La Casa Verde Bungalows etkin bir yer tutuyor. Bu bungalow ev modelleri tamamen ahşaptan meydana getirilse de şömineler ve mini bar seçenekleriyle de eksiksiz bir halde bulunuyor. Kişilerin her zaman tercih edebilecekleri ve istedikleri kadar kullanabilecekleri bir tatil seçeneğini gözler önüne sunuyor.

La Casa Verde Bungalows Fiyatları
Bungalow evler, son zamanlarda kişilerin tatil anlayışlarını değiştirdi. Otel ya da pansiyonlarda son derecede kalabalık noktalarda tatil yapmaktan kaçınan kişilerin çareyi bungalow evler sayesinde açığa çıkan doğal ve harika bir ortamda bulmaları söz konusu olabilmektedir. La Casa Verde Bungalows de bu noktada herkesin ilgisini çekebilecek konumda da yer alıyor. Kişilerin günlük olarak kiralayabilecekleri bu bungalow ev modellerine odaklı olarak ekonomik bir tatil yapma şansına da sahip olacaklardır. Kişilerin yakın çevreleri ya da aile bireyleriyle beraber bu tatil imkanlarından istedikleri kadar ekonomik şartlar altında yararlanabileceklerdir. Sadece bungalow evlerinin kiralama bedeli öne çıkacağından ötürü bu evlerde kalan kişi sayısına bağlı olarak ücret alınmamaktadır.

La Casa Verde Bungalows Özellikleri
Bungalow evler özellikleriyle de dikkat çekmesinden ötürü tercih edilebilecek konumda yer alıyor. La Casa Verde Bungalows özelliklerinin başında bu evlerin tamamen ahşaptan meydana getirildiği söylenebiliyor. İçerisinde her türlü eşyanın yer aldığı bu evlerin aynı zamanda da geniş bir bahçesi de bulunuyor. Tamamen doğal yeşilliklerden ve ormanlardan oluşan bu manzarada etkin bir tatil yapma seçeneği de ortaya çıkabiliyor. Bu yüzden de etkin bir tercih edilecek düzeyde olmasıyla da kendini gösteriyor. Kişilerin genel olarak bekledikleri gibi bir sonuca ulaşmalarında da etkin bir tatil imkanı yaratacak evler olarak adından söz ettiriyor.

Genel Kurallar

Rezervasyon sonrasında ilan veren tarafından imzalanmış "Kiralama Sözleşmesi" size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen ilan verenlere ödeme yaparken her zaman Kiralama Sözleşmesinde bulunan şirkete ait banka bilgilerine ödeme yapınız.

Her zaman bungalow.com.tr sitesinde bulunan ilan sahibine ait telefon/whatsapp numarasıyla iletişim kurun. Kurumsal olarak verilen ilanlarda her zaman TÜRSAB Üyeliği olan Acentaların ilanlarına onay veriyoruz. Bireysel olarak ve ilan verenlerden ise kimlik/tapu gibi bilgilerler ile ilan verinin profilini doğruluyoruz.

Bungalow.com.tr, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. Bungalow.com.tr hiç bir şekilde kiracı veya kiraya verenden komisyon talep etmez.
Etiketler :

La Casa Verde Bungalows

,

İzmir La Casa Verde Bungalows

,

Bungalov Evler

,

İzmir Bungalov

Fiyat Listeleri

Uyarı:Sitemizde bulunan fiyatlar gerçeği yansıtmamaktadır. Bu site test yayınındadır.

Fiyat Dönemi Kişi Sayısı Çocuk Sayısı Fiyat
Yaz Sezonu (Nisan-Ekim)
  2
  0
₺0,000.00
Kış Sezonu (Kasım-Mart)
  2
  0
₺000.00
0.00 / 5
0 Puan
  0
  0
  0
  0
  0
Mülk Puanı

Konum

5.00%
Ind.
₺ 800.00 ₺760.00
Gecelik Ortalama Fiyat

05426817504

Hergün 09:00 - 22:00 arası

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum.