Uyarı : Bu site yapım aşamasındadır. Sitedeki tüm fiyalar ve ilanlar test amaçlı eklenmiştir.

Villa Çınarhan

İstanbul

 • Bu tesis 10 üzerinden 7 Puan almıştır.
 • Ağaç Ev
 • İstanbul Bungalov

Villa Çınarhan

Doğal bir tatil arayan ve İstanbul sınırları içerisinde var olan bu tatil merkezlerine dair tercihlerde bulunmak isteyen herkesin Villa Çınarhan ile aradıklarını bulmaları muhtemeldir. Villa Çınarhan odaklı olarak İstanbul’un Şile ilçesinde yer alan noktalarda tatil yapmak muhtemeldir. Kişilerin bu yöndeki tatil yapmak istemeleri adına da her mevsimde taleplerde bulunmaları yeterli olacaktır. Huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için yerinde bir tercih olarak Villa Çınarhan ön planda sayılıyor. Aynı zamanda aileniz ya da arkadaşlarınızla eğlenceli tatil planı yapıyorsanız bu konaklama imkanı sizlere sunulan en iyi fırsat olacaktır. Son derecede kapsamlı ve istenilenleri içeren bir tesis olarak Villa Çınarhan öne çıkıyor.

Villa Çınarhan Hizmetleri
Villa Çınarhan içerisinde bungalow tarzında ve tamamen doğal olan evlerden yararlanarak; bu evlerde tatil yapmaya başlamak da önemli ölçüde kişilerin ilgisini çekiyor. Doğal ortamdaki otel tercihleri arasında Villa Çınarhan önemli bir yer tutuyor. Tamamen ahşaptan oluşan bu lüks evler; herkesin aradıkları tatil anlayışını içermesi bakımından da yeterli olarak görülebiliyor. Lüks olmalarının yanı sıra kişilerin herkesten uzakta tatil yapmak istemelerini de destekleyebilecek türde devreye girebiliyor. Bu ortamın en uygun şekilde değerlendirilmesi kişilerin tatil anlayışlarını da değiştirecektir. Tıklım tıklım bir alanda tatil yapmak yerine bu şekilde hareket etmek de kişilerin en çok istediklerine ulaşmalarında devreye girecektir. Bu evlerde konaklarken başka bir şeye ihtiyaç duymayacaksınız.

Villa Çınarhan Fiyatları
Villa Çınarhan, fiyat konusunda da kişilere gereken desteği verebiliyor. Kişilerin günlük olarak kiralayabilecekleri bu evler; aynı zamanda da makul fiyat aralığında da kendini gösteriyor. Huzur ve mutluluk arayanlar için Villa Çınarhan fiyatlarıyla da göz dolduruyor. Kişilerin gündelik olarak kiralama şansı olan bu villaların her zaman kullanıma açık olduğu da ifade edilebiliyor. Kişilerin çevreleriyle beraber istedikleri kadar bu noktalarda kalabilmelerine dair imkanlar sunuluyor. Bu sayede de huzur dolu doğal ortamda tatil yapma şanslarını tercih etmelerinde bu evler etkin bir yer tutuyor. Etkin bir otel tatili içinde olmak isteyenler için bu tesislerin yerinde bir tercih oldukları da görülebiliyor.

Genel Kurallar

Rezervasyon sonrasında ilan veren tarafından imzalanmış "Kiralama Sözleşmesi" size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen ilan verenlere ödeme yaparken her zaman Kiralama Sözleşmesinde bulunan şirkete ait banka bilgilerine ödeme yapınız.

Her zaman bungalow.com.tr sitesinde bulunan ilan sahibine ait telefon/whatsapp numarasıyla iletişim kurun. Kurumsal olarak verilen ilanlarda her zaman TÜRSAB Üyeliği olan Acentaların ilanlarına onay veriyoruz. Bireysel olarak ve ilan verenlerden ise kimlik/tapu gibi bilgilerler ile ilan verinin profilini doğruluyoruz.

Bungalow.com.tr, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. Bungalow.com.tr hiç bir şekilde kiracı veya kiraya verenden komisyon talep etmez.
Etiketler :

Villa Çınarhan

,

İstanbul Villa Çınarhan

,

Bungalov Evler

,

İstanbul Bungalov

Fiyat Listeleri

Uyarı:Sitemizde bulunan fiyatlar gerçeği yansıtmamaktadır. Bu site test yayınındadır.

Fiyat Dönemi Kişi Sayısı Çocuk Sayısı Fiyat
Yaz Sezonu (Nisan-Ekim)
  2
  0
₺0,000.00
Kış Sezonu (Kasım-Mart)
  2
  0
₺000.00
0.00 / 5
0 Puan
  0
  0
  0
  0
  0
Mülk Puanı

Konum

5.00%
Ind.
₺ 1,200.00 ₺1,140.00
Gecelik Ortalama Fiyat

05465731991

Hafta İçi 09:00 ila 22:00 arası.

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum.