Uyarı : Bu site yapım aşamasındadır. Sitedeki tüm fiyalar ve ilanlar test amaçlı eklenmiştir.

Suma Sanjati Bungalow

İstanbul

 • Bu tesis 10 üzerinden 7 Puan almıştır.
 • Müstakil Bungalow
 • Üçgen Ev
 • İstanbul Bungalow

Suma Sanjati Bungalow

Boşnakça orman rüyası manasına gelen Suma Sanjati, ideal bir tatil noktaları arasında yer alıyor. Bu tatil noktasının Türkiye’nin ilk ağaç oteli olmasıyla da gündeme geldiği söylenebiliyor. Manzaralı ve tamamen doğal bir ortamda tatil yapmak isteyenlerin bu halde de gündeme gelebiliyor. İstenilen şartlar altında tatil yapmak ve doğal bir noktada da bu deneyimi yaşamak isteyenlerin Suma Sanjati seçimleri etkin bir yer tutuyor. Tam olarak istenilen tatil anlayışına sahip olmak adına doğa güzelliklerinden de faydalanmak isteyenlerin yerinde bir tercihi olarak göz dolduruyor. Pofesyonel hizmetin benimsendiği bu tesisler her zaman kişileri memnun ediyor. Bu yönüyle de tercih edilen alanlar arasında da öne çıkıyor.

Suma Sanjati Nerede?
Suma Sanjati tatil noktası 120 dönümlük bir arazide hizmet veriyor. Tamamen ormanlık alanda kurulan bu nokta; İstanbul’a oldukça yakın bir yerde bulunuyor. Son derecede lüks bir otel deneyimini yaratmak isteyenler için en makul seçim olarak görülebiliyor. Manzarası, yaban hayvanları ve doğal ortamıyla herkesin istedikleri tatil imkanları Suma Sanjati tarafından yaratılıyor. Bilinen tatil anlayışının dışında bir seçim yapmak isteyenler için Suma Sanjati oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu tesis içerisinde herkesin kendine zaman ayırması ve dinlenmesi imkanları da yaratılıyor. Tesislerin her zaman etkili bir tatil isteyen kişilere bekledikleri imkanları sunuyor olması da dikkat çekebilecek bir halde bulunuyor.

Suma Sanjati Her Şey Dahil
Doğal ortamda kurulan bu otel tercihleri içerisinde 22 adet bungalow ev yer alıyor. Ağaçtan üretilen bu evlerin tam da tatilcilerin istediği biçimde yer aldığı da görülebiliyor. Doğal ortamda olduğu gibi ahşap evlerin de eksiksiz bir halde yer aldığı ifade edilebiliyor. Jakuzi ve şömine kriterleri de 22 evin her birinde yer alan özellikler arasında sayılıyor. Huzurlu bir tatil arayışı içerisinde olan ve insanlardan uzak kalmak isteyen herkesin amaçlarına hizmet ediyor. Doğal bir manzaranın tadını çıkarmak isteyen herkesin bu huzurlu ortama yönelmeleri mümkün oluyor. 5 yıldızlı doğal bir tesis içerisinde aradıklarını bulma şansları Suma Sanjati içerisinde tanınıyor.

Genel Kurallar

Rezervasyon sonrasında ilan veren tarafından imzalanmış "Kiralama Sözleşmesi" size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen ilan verenlere ödeme yaparken her zaman Kiralama Sözleşmesinde bulunan şirkete ait banka bilgilerine ödeme yapınız.

Her zaman bungalow.com.tr sitesinde bulunan ilan sahibine ait telefon/whatsapp numarasıyla iletişim kurun. Kurumsal olarak verilen ilanlarda her zaman TÜRSAB Üyeliği olan Acentaların ilanlarına onay veriyoruz. Bireysel olarak ve ilan verenlerden ise kimlik/tapu gibi bilgilerler ile ilan verinin profilini doğruluyoruz.

Bungalow.com.tr, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. Bungalow.com.tr hiç bir şekilde kiracı veya kiraya verenden komisyon talep etmez.
Etiketler :

Suma Sanjati Bungalow

,

İstanbul Suma Sanjati Bungalow

,

Bungalov Evler

,

İstanbul Bungalov

Fiyat Listeleri

Uyarı:Sitemizde bulunan fiyatlar gerçeği yansıtmamaktadır. Bu site test yayınındadır.

Fiyat Dönemi Kişi Sayısı Çocuk Sayısı Fiyat
Yaz Sezonu (Nisan-Ekim)
  2
  0
₺0,000.00
Kış Sezonu (Kasım-Mart)
  2
  0
₺000.00
0.00 / 5
0 Puan
  0
  0
  0
  0
  0
Mülk Puanı

Konum

5.00%
Ind.
₺ 900.00 ₺855.00
Gecelik Ortalama Fiyat

+902167245724

Hergün 09:00 - 22:00 arası

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum.