Uyarı : Bu site yapım aşamasındadır. Sitedeki tüm fiyalar ve ilanlar test amaçlı eklenmiştir.

Sahil Kamp Bungalov

İstanbul

 • Bu tesis 10 üzerinden 8 Puan almıştır.
 • İstanbul Bungalov
 • Denize Yakın Bungalov
 • Bungalov Oteli

Sahil Kamp Bungalov

İstanbul’un kuzey ucunda yer alan Şile’de yer alan tatil noktalarından bir tanesi de Sahilkamp olarak kendini gösteriyor. Doğal bir alanda tatil yapmak isteyenler için etkin bir tercih olarak görülebiliyor. İstanbul’u kalabalığından ve gündelik hayatın stresinden uzak kalmak isteyenler için Sahilkamp önemli bir tercih olarak görülebiliyor. Üzerindeki kara bulutları dağıtmak ve sakin bir dinlenme amacı gütmek isteyen herkesin önemli tercihlerinden bir tanesi olarak da görülebiliyor. Tatil anlayışına farklı bir boyut getirmek isteyen kişilerin her zaman aradıkları sonuçlara ulaşmaları bu tatil noktasıyla açığa çıkabiliyor. Tam olarak beklenen manzara ve hizmetleriyle de etkin bir tesis olarak görülmeye devam ediyor.

Sahilkamp İstanbul Hakkında Bilgiler
İstanbul’dan kaçmak herkesin doğal alanlara yöneldikleri ve bu alanlarda tatil yapmak adına kaçamaklarda bulundukları görülebiliyor. Bunun için öncelik verilen yerlerden bir tanesi de Şile olarak gündeme geliyor. Şile’de yer alan Sahilkamp sayesinde daha konforlu ve dinlenilecek zamanları geçirmek mümkün hale gelebiliyor. Bu kampa odaklı olarak kişilerin Sahil Kamp İstanbul farkı sayesinde de orman içerisinde tam olarak istedikleri bir deneyimi elde etmeleri durumu da görülebiliyor. Kişilerin bu konforu bungalow evler sayesinde yakalamaları ve ormanlık arazide tatil yapmaları şansı da ortaya çıkabiliyor. Her zaman bu tatil imkanları kişilerin kullanım alanlarında yer almakta ve etkin bir şekilde de tercih edilmektedir.

Sahilkamp Hizmetleri
Tatil noktalarının doğal olanları son zamanlarda daha da fazla rağbet gören cinsten yer alıyor. Yaklaşık olarak 35 dönümlük bir arazi içerisinde kurulan Sahilkamp tesisleri de bu konuda kişilerin tercihleri arasında başı çekiyor. Bu noktanın karavanlarla kamp kurmak ya da çadır tatili yapmak isteyenler için makul bir yer olarak görülebiliyor. Aynı zamanda da konaklamak isteyenler için bungalow evler de bu noktada tatilcilerin kullanımına sunuluyor. Bungalow evler de her zaman her şey dahil halleriyle tatilcilere veriliyor. Tamamen etkin bir hizmet anlayışına sahip ve son derecede profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan Sahilkamp, bu sayede de son derecede etkin bir anlayışın ortaya çıktığı da görülebilecektir.

Genel Kurallar

Rezervasyon sonrasında ilan veren tarafından imzalanmış "Kiralama Sözleşmesi" size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen ilan verenlere ödeme yaparken her zaman Kiralama Sözleşmesinde bulunan şirkete ait banka bilgilerine ödeme yapınız.

Her zaman bungalow.com.tr sitesinde bulunan ilan sahibine ait telefon/whatsapp numarasıyla iletişim kurun. Kurumsal olarak verilen ilanlarda her zaman TÜRSAB Üyeliği olan Acentaların ilanlarına onay veriyoruz. Bireysel olarak ve ilan verenlerden ise kimlik/tapu gibi bilgilerler ile ilan verinin profilini doğruluyoruz.

Bungalow.com.tr, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. Bungalow.com.tr hiç bir şekilde kiracı veya kiraya verenden komisyon talep etmez.
Etiketler :

Sahil Kamp Bungalov

,

İstanbul Sahil Kamp Bungalov

,

Bungalov Evler

,

İstanbul Bungalov

Fiyat Listeleri

Uyarı:Sitemizde bulunan fiyatlar gerçeği yansıtmamaktadır. Bu site test yayınındadır.

Fiyat Dönemi Kişi Sayısı Çocuk Sayısı Fiyat
Yaz Sezonu (Nisan-Ekim)
  2
  0
₺0,000.00
Kış Sezonu (Kasım-Mart)
  2
  0
₺000.00
0.00 / 5
0 Puan
  0
  0
  0
  0
  0
Mülk Puanı

Konum

5.00%
Ind.
₺ 900.00 ₺855.00
Gecelik Ortalama Fiyat

+905300491790

Hergün 09:00 - 22:00 arası

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum.