Bungalow Köyü

Güncel Değil İstanbul

Bungalow Köyü

Tatil anlayışlarını alışılmışın dışında sürdürmek isteyenler için her zaman beklenen şartlar ortaya çıkabilecek konumda da yer alıyor. Kişilerin bu çerçevede Bungalow Köyü olanaklarından faydalanabilmeleri durumu da görülebiliyor. Bu köylerin içerisinde yer alan evlerin arasındaki mesafenin fazlaca olmasından dolayı kimseden rahatsızlık duymadan sessiz bir ortamda tatil yapmak isteyenlere çözüm ürettiği de ifade edilebiliyor. Bu yönüyle de kişilerin tam da bekledikleri gibi bir tatil olanağı bungalow evler içerisinde görülebiliyor. Burada yer alan evlerin her biri ideal bir doğal yaşam için uygunluk arz ediyor. Aynı zamanda da kişilerin aradıkları gibi bir tatil anlayışını da destekleyebilecek türde de bulunuyor.

Bungalow Köyü Ücretleri
Tatil yapmak isteyen kişilerin genel olarak fiyat aralıklarının yüksek olmasından ötürü bu planlamalarını erteledikçe erteledikleri ifade ediliyor. Bungalow Köyü bu konuda da ücret bakımından herkesin istedikleri şekilde de sonuç veriyor. Kişilerin aradıkları gibi bir tatil imkanını sağlama hususunda da bu tatil seçeneklerini sunan firmalar gereken düzeyde de yer alıyor. Ücret bakımından kişilerin her zaman aradıkları yönde bir tatil olanağına erişmeleri durumu da görülebilecek yönde olacaktır. Ücret bakımından da her zaman en makul şartları karşılama konusunda da ekonomik şartları sunabilecek düzeyde de yer alabileceklerdir. Bu sayede de etkin bir tercih elde etmeleri hususunda da devamlı olarak da gündeme gelebilecek türde de bulunacaktır.

Bungalow Köyü Noktaları
Tatil köyleri konusunda seçim yapacak olan kişilerin Bungalow Köyü hususunda da etkin sonuçlara ulaşmaları durumu da görülebilmektedir. Bungalow Köyü konusunda da firmaların tamamen etkili bir tatil seçeneği sundukları da görülebiliyor. Kişilerin doğal bir ortamda tatil yapmalarını sağlamaları hususunda da etkin bir halde de yer alıyor. Bu bungalow evleri İstanbul yakınlarında tercih etmek ve tamamen doğal bir ortamda ve herkesten uzak tatil seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bu yönde bir tercih yapan her bir kullanıcı elverişli bir tatil olanağına sahip olacaktır. Ancak bu sayede etkili bir dinlenme ve sağlıklı bir deneyim elde etmeleri durumu da ortaya çıkacak türde olacaktır.

Bungalow Köyü Özellikleri

 • Plaja Yakın
 • Aile Yeri
 • Bungalow Köyü

Genel Kurallar

Rezervasyon sonrasında ilan veren tarafından imzalanmış "Kiralama Sözleşmesi" size mail olarak gönderilmesini talep edin. Rezervasyon İptal durumlarında haklarınızı korumak için lütfen sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Belli bir oranda depozito/peşinat isteyen ilan verenlere ödeme yaparken her zaman Kiralama Sözleşmesinde bulunan şirkete ait banka bilgilerine ödeme yapınız.

Her zaman bungalow.com.tr sitesinde bulunan ilan sahibine ait telefon/whatsapp numarasıyla iletişim kurun. Kurumsal olarak verilen ilanlarda her zaman TÜRSAB Üyeliği olan Acentaların ilanlarına onay veriyoruz. Bireysel olarak ve ilan verenlerden ise kimlik/tapu gibi bilgilerler ile ilan verinin profilini doğruluyoruz.

Bungalow.com.tr, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda ilanları yayınlanmasını durdurabilir. Bungalow.com.tr hiç bir şekilde kiracı veya kiraya verenden komisyon talep etmez.
Etiketler :

Bungalow Köyü

,

İstanbul Bungalow Köyü

,

Bungalov Evler

,

İstanbul Bungalov

Fiyat Dönemi

Fiyat Dönemi Kişi Sayısı Çocuklar Fiyat
Yaz Sezonu (Nisan-Ekim) 2 Yetişkin 0 Çocuk 800 ₺
Kış Sezonu (Kasım - Mart) 2 Yetişkin 0 Çocuk 500 ₺
4.5 / 5
  2
  2
  0
  0
  0


avatar
  Sermet Hamzeli

Bungalovda kalmadık. Ancak restorantta yemek yedik, çalışanlar çok kibar ve ilgili, yemekler kaliteli ve lezzetli, çocuklar için salıncak kaydırak var, fiyat da makul sayılır. Plaj kısmı da oldukça temiz. Çok memnun kaldık.

avatar
  Selman Doğan

Denize sifir, ozel otoparki mevcut. Bungalov evlerin fiyatlari gayet uygun. Temiz ve rahat. isletme sahipleri saygili ve samimi insanlar. Sorun yasayacaginiz bir yer olmadigi gibi yasayabileceginiz her soruna imkanlar dahilinde çözüm bulan bir isletme. Her yil severek geldiğimiz ve gelmeye devam edecegimiz ikinci evimiz.

avatar
  Alexandra C.

Aile yeri temiz güvenilir kafa dinlemek isteyen yazı kişi düşünmeden gelsin pişman olmicaksiniz bu kadar net gelmeden arayın odanızı seçin yoğun çünkü hafta sonu fasıl eglencisi mevcud sahile yakın 👍💙 özelikle katalog çekimi klip çekimi ve gelin damat çekimleri yapılıyor bilgineze

avatar
  Rabia ÖZKANLI

Arkadaşimla kafa dağıtmak için seçtik. İyi ki de seçtik. Sakin ve kafa dinlemek için güzel bir yer. Bungalovlar tatil için güzel dizayn edilmiş. Sadece yemekler biraz iyilestirilmeli. Onun dışında her şey güzel.Her yaz tercih edebileceğim bir yer 👍❤️❤️

Konum

5.00%
Ind.
₺ 500.00 ₺475.00
Gecelik En Düşük Fiyat

Mesaj Gönder
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum.