Hayıtbükü Bungalow Size Rüyadaymış Gibi Hissetirecek Bir Deneyim

Hayıtbükü Bungalow, Muğla’nın incisi Datça’da Hayıtbükü’nde bulunan muhteşem bir atmosfer. Evet denizin en güzeli, yemeğin en güzeli manzaranın en güzeli orada. Taş ve ahşaptan yapılan, misafirlere konfor ve ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunan evler oldukça güzel tasarlanmış. Üstelik ahşap evlerden denize ulaşmak sadece ve sadece bir dakika.

İşletmenin konumlandığı Hayıtbükü, Datça’da sessizliği ve sakinliği ile bilinmektedir. Burada tertemiz bir deniz ve nezih insanlar bulunmaktadır. Bölgenin en gözde mekanlarından biri olan Hayıtbükü Ahşap Evleri ise unutulmaz bir tatil fırsatını sunmaktadır. Ailece veya arkadaşalar gidilebilecek bu mekanda muhakkak hatıra fotoğrafı çektirmek gerekiyor. Çünkü o güzel manzarayı, o eşsiz denizi ve güzel güneşi resimleyip paylaşmadan olur mu hiç?

Hayıtbükü Ahşap Evleri Ve Muhteşem Mutfağı

Hayıtbükü Ahşap Evleri’nin tek marifeti konfor ya da muhteşem bir manzara değil. Kuruluş profesyonel bir mutfak hizmeti de sunmakta. Örneğin Datça yöresine özgü tarçınlı ekmeği çok meşhur. Her gelenin tadına bakmadan ayrılamadığı bu lezzetli ekmeğin yanında bahçeden yeni toplanmış domatesleri, salatalıkları, yemyeşil biberleri düşünün. Muhteşem bir lezzet olur öyle değil mi?

Ayrıca işletmenin hemen sahilde şezlonglara yakın konumda bir de kafeteryası mevcut. Denize girip acıkan, yemek saatini beklemekte sabırsızlanan bireyler orada atıştırmalık yiyecekleri tercih edebilirler. Özellikle gözleme, tost, bazlama, hamburger, ekmek arası sandviç gibi hızlı hazırlanabilen yemeklerin sunulduğu alan müşterilere sıcak ve soğuk içecekler de sunuyor.

Uzun yıllardır gerek yurt içinden gerekse yurt dışından yerli ve yabancı bir çok turiste hizmet veren Hayıt Bükü Ahşap Evleri, söz konusu evlerin içerisinde misafirlerin ihtiyaç duyabileceği her ayrıntıyı düşünmüş ve tamamlayarak hizmete sunmuş. İşletme misafirlerine standart oda, deluxe oda ve taş evler olmak üzere üç farklı konaklama imkanı sunmuş bulunmakta.

Ek olarak işletme küresel salgın olan koronavirüs ile ilgili tüm önlemleri de almış durumda. Hem mutfakta hem yataklarda hem de evlerde harika bir titizlikle hareket edilmiş. Yastıklar, çarşaflar, yataklar, masa örtüleri aklınıza ne gelirse tertemiz yapılmış ve müşteriler için hazırlanmış. Çocuklu ailelerin rahatlıkla konaklayabileceği mekan, onların da her ihtiyacına cevap veriyor.