Dalya Life

İngiliz The Guardian Gazetesi’nin ‘Ekonomi sınıftaki en iyi 10 otel’ sıralaması arasında yer almış olan Dalya Life konuklarına 15 senedir yeşilin her tonuyla buluşma imkanı vermektedir. Dalya Life doğanın tam ortasında orman ve nehir eşliğinde hayvan sesleri, istediğinizde toplayabileceğiniz meyve ağaçları denize sıfır yapısıyla dinlenme ve kalabalık şehir hayatından uzaklaşmak için en iyi tercihlerden bir tanesidir. 11 standart ve 6 adet süit odası bulunmaktadır. Bungalowlar ve 1 yatak odalı süitlerde ek olarak oturma odası, özel bahçe ve nehir manzarası bulunmaktadır. Dalya Life bölgenin doğal yapısı korunarak yapılmıştır. Dalya Life ‘da konukların kullanımına açık bir havuz, restoran ve bar, oturma salonu, bahçe, teras ve daha birçok tesis bulunur. Ayrıca konukların hizmetine ücretsiz olarak sunulmuş otopark ve emanet kasası da bulunmaktadır. Tesisler 2018 yılında restore edilmiş olup modern ve yeni bir görünümün yanında ihtiyaca cevap verir niteliktedir.

Tesis bünyesindeki restoranda günün istediğiniz saatinde deniz mahsullerini tadabilir yerel ürünlerle tanışabilirsiniz. Otelin tarlalarında doğal olarak yetiştirilen mahsullerle sağlıklı ve vejetaryen yemek seçenekleri de bulunmaktadır. Sabah otel tarafından ücretsiz verilen kahvaltıyla güne başlarken ücretsiz Wi-Fi, televizyon gibi otelin sunduğu diğer imkanlardan da faydalanabilmektedir. Odalarda televizyon, mini bar, özel banyo, klima gibi imkanlar mevcut olup ses geçirmez niteliktedir. Otel çocuklu aileler için uygun olup ayrıca evcil hayvan da getirilebilmektedir. Sigara içilmeyen odalarda siz ve aileniz için sağlıklı bir ortam tesis edilmektedir.

Gezebileceğiniz Yerler ve Yapabilecekleriniz

Dalya life denize sıfır mesafede bulunmasının yanında Göçek Marina’ya 9,9 km, Göcek Çarşı Meydanı’na 9,3 km, İskenderiye Tren İstasyonu’na 13,7 km, İnlice Kaya Mezarına 14,9 km, inlice Public Beach’e 15 km Rixos Secret Beach’e 9 km, ve Dalaman Havalimanı’na 14 km mesafede bulunur. Hem eğlence mekanlarına hem de bölgenin en ünlü tarihi kalıntı ve gezi merkezlerine çok yakın konumdadır.

Dalya Life’ da tarihi bölgeleri ziyaret edebilir bölgenin en güzel koylarında yada otel havuzunda denize girebilir, huzurlu doğa ve orman yürüyüşleri yapabilir, bisiklet kiralayıp arkadaş ve ailenizle gezebilir, mini golf oynayabilir, eğlence merkezlerine gidip eğlenebilirsiniz. Sezonluk bölge içi ücretsiz mevcuttur.