Adesa Bungalow Doğallığı Ve Sakinliği İle Sizleri Bekliyor

Adesa Bungalow, Sakarya’da Sapanca ve Maşukiye sınırında turizm severlere hizmet veriyor. İşletmenin lokasyonu oldukça güzel. Her iki ilçeye de birkaç dakikalık mesafede bulunuyor. Bu yönüyle hasıl olan tüm ihtiyaçların karşılanması da mümkün kılınıyor. Yeşille mavinin uyumu, tertemiz havası ile şehrin stresinden uzak bir dinlence imkanı sunuyor. Kahvaltı hizmeti de sunan işletme güler yüzlü personeli ile müşteri odaklılığı ön plana çıkarıyor.

Kahvaltı demişten işletmenin doğallığından bahsetmek gerekiyor. İşletmede bungalovlar doğal ahşaptan yapılmış. Lakin bu yapılara günümüzün modern mimarisinden de eklemeler sunulmuş. Bungalovların içerisinde çift kişilik yatak, duş, sıcak su, televizyon, saç kurutma makinesi gibi ihtiyaçlar bulunuyor. Ayrıca bungalovlar ve genel anlamda işletmenin tamamı temizliği ile dikkat çekiyor. Çarşaflar, havlular, mutfak hizmeti ve aklına gelebilecek her şey içinizi raht ettirecek ölçüde temiz ve titizlikle hazırlanmış.

Adesa Bungalow İş Stresini Ve Pandemi Olumsuzluklarını Üzerinizden Atmanıza Yardımcı Olacak

2020 yılında hayatımıza giren ve o günden bu yana alışkanlıklarımızı zorunlu olarak değiştirmemize sebep olan koronavirüs pandemi süreci sosyal ve psikolojik yaşantımıza derin yaralar açtı. Bu yaraların tedavi edilmesi için insanların doğaya ve dinlenmeye dönmesi, arkadaşları ve ailesi ile özgür seyahatler yapması çok önemli bir hal aldı. Artık kalabalık oteller ve bu otellerin betonlarla çevrili odaları turizm trendleri arasında değil. Yeni dünya düzeni doğal, içten, sevimli, sakin ve temiz bir turizm istiyor. Ve bu anlayışta yapaylığa kalabalıklara yer yok.

Bu nedenle artık bungalow tipi tatiller, kavurucu sıcaktan, lebalep havuzlardan uzak dinlenceler, ciğerlerimizi açan doğa yürüyüşleri daha çok tercih ediliyor. Adesa Bungalow’da işte tam da bu beklentilere hizmet veren muhteşem bir dinlenme imkanı sunuyor. Ayrıca Adesa Bungalow’un odalarında sigara içilmiyor. Doğaya ve çevreye duyarlı işletme hayvanlara ve sürdürülebilir yaşama özellikle dikkat gösteriyor. Hem yaşadığımız gezegenini hem de Sakarya ve yöresinin doğal güzelliklerine saygılı ve müşteri odaklı bir hizmet verme gayretindeler. Tüm personelleri güler yüzlü ve her türlü ihtiyacınıza hemen koşuyorlar.