Marmaris’in En İyi 4 Plajı

Marmaris’in En İyi 4 Plajı Nereler?

Gideceğim tatil yerinde turkuaz renkte bir deniz olsun, gece hayatı da her zaman muhteşem olsun diyorsanız sizin adresiniz Marmaris. Gündüzleri doğa harikası olarak nitelendirilen ilçede geceleri son muhteşem eğlenceler düzenleniyor. Tercihinizi buradan yana kullanacaksanız en iyi 4 plajını bilmeniz çok önemli.

Sedir Adası Kleopatra Plajı

Sedir Adası birçok kişinin hayatı boyunca gidebileceği en güzel yer olabilir. Mısır’dan özel olarak getirilen kumlarla hazırlanan bu plaj adeta cennetin bir köşesi gibi. Marmaris’e gidip de bu plaja gitmezseniz hayatınızın en büyük hatalarından bir tanesini yapmış olursunuz. Çok önemli bir miras olan bu plaj müze ve tarihi alan kategorisinde yer aldığı için Müze Kart ile giriş yapmanız gerekiyor.

İncekum Plajı

Çamlıca Köyü sınırları içerisinde bulunan İncekum Plajı traktör kasasında ulaşım sağlayabileceğiniz plajlardan bir tanesi. Tabi ki kendi aracınızla da rahatlıkla gidebilirsiniz. İsminden de anlaşılabildiği gibi incecik kumları ve muhteşem doğası ile sizi etkisi altına alacak. Dalgası çok olmayan ve sığ bir yapıda olan plaj çocuklar için muhteşem bir alan olarak gösterilebilir.

Marmaris’in En İyi 4 Plajı Neresi

Uzunyalı Plajı

Mavi bayraklı ve ücretsiz bir plaj arıyorsanız Uzunyalı Plajı en doğru adreslerden bir tanesi olacaktır. Marmaris merkeze 10 km. uzaklıkta olan plaj eğlenceli su sporu aktivitelerini gerçekleştirebilmeniz için iyi bir seçenek. Giriş için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmuyor. Ancak şezlong kullanmak isterseniz 20-25 TL civarında bir ücret ödemeniz gerekecek.

Marmaris Belediye Halk Plajı

Belediye halk plajlarına karşı bakış açısını değiştirecek bir adrese geldi sıra. Marmaris Belediye Halk Plajı merkezde olması ve son derece iyi bakılan bir plaj olması sebebiyle bu listeye girmeyi hak ediyor. Giriş ücretsiz olan plaja ulaşımda hiçbir problem yaşamayacaksınız.

Marmaris’te Nerde Kalınır?

Otellerde kalarak bu muhteşem plajları gezme şansınız bulunmuyor. Bu plajların yanında bölgede gezilmesi gereken onlarca tarihi mekan olduğu düşünülürse kesinlikle villa kiralama işlemini yapmanız gerekli. https://www.bungalow.com.tr/kiralik-villa/marmaris/ adresi aradığınız villayı kolayca bulmanıza yardım edecek. En uygun fiyatlarla villanızı kiralayıp harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Ayrıca bizim instagram’dan takip ederek kampanyalı kiralık villa ilanlarına bakabilirsiniz. İnstagramdan bizi @egevilla.tr  kullanıcı adıyla takip edebilirsiniz.