Kusursuz Bir Bozcaada Tatili İçin Öneriler

Bozcaada Tatili İçin Öneriler

Bozcaada Tatili

Bozcaada Tatili İçin Öneriler.. Bozulmamış bir doğa, tertemiz bir deniz, rengârenk sokaklar ve çok lezzeti yemekler… Bu etmenlerin hepsini aynı tatilde istiyorsanız sizin adresiniz Bozcaada olmalı. Türkiye’nin üçüncü en büyük adası olan Bozcaada tatil için kusursuz alanlardan bir tanesi. Unutulmaz bir Bozcaada tatili istiyorsanız yazımızı dikkatlice takip edin.

Kilometrelerce Yürümeye Hazır Olun

Farklı bir tatil noktasını anlatırken olumsuz bir etmen olarak anlatılan yürüme mesafeleri Bozcaada için en pozitif durumlardan bir tanesi. Bozcaada sokakları hayatınız boyunca görmeniz gereken muhteşem yerlerden bir tanesi. Her köşesinde fotoğraf çekilip muhteşem anılar biriktirebilirsiniz. Sosyal medya profillerinizde boşluklar varsa tek bir Bozcaada tatili tamamını doldurabilir.

Her Gün Farklı Bir Koyda Denize Girin

Otel tatillerinde insanlar sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkıldıkları için artık bunları tercih etmiyor. Bozcaada tatilinizde de farklı koylarda deniz girmenin keyfini yaşamanız gerekli. Beylik Koyu, Sulubahçe Koyu, Çayır Koyu, Akvaryum Koyu ve Ayazma Plajı muhteşem bir deniz tecrübesi yaşayacağınız alanlar olarak gösterilebilir.

Doyasıya Yiyip İçin

Bozcaada’da yemek en büyük zevklerden bir tanesi. Hayatınız boyunca standart bir lezzet olarak tattığınız ürünlerin ev yapımı hallerini tadıp kendinizden geçebilirsiniz. Ev yapımı şaraplar, peynirler ve zeytinyağları aklınızı başınızdan alabilir. Füme etler, taptaze balıklar ve harika mezeler ile unutulmaz sofralarda yemek yiyebilirsiniz.

Romantik Gün Batımını Değerlendirmeyi Unutmayın

Bozcaada’da elektrik santrali ve değirmenler bulunuyor. Bu bölgenin sonunda ise Polente feneri isimli bir bölge var. Bu bölge el yapımı şarapları yudumlarken gün batımını izlemek için dünyanın en güzel noktalarından bir tanesi. Portatif sandalyelerinizi alarak bu bölgeye gelmeniz yeterli olacak. Kendi aracınızla gelebileceğiniz gibi gün batımı yaklaşırken kalkan dolmuşları da kullanabilirsiniz.

Bozcaada Villa Kiralama İşlemini Zaman Kaybetmeden Yapın

Bozcaada son dönemin en popüler tatil noktalarından bir tanesi. Bu sebeple konaklanabilecek ya da yemek yenebilecek yerler çok kısa süre içerisinde doluyor. Böyle bir tatil hayal ediyorsanız zaman kaybetmeden https://www.bungalow.com.tr/kiralik-villa/ adresi üzerinden villanızı kiralayın. Ekonomik bir tatil imkânı sunan villalar ile unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor.

Ayrıca bizim instagram’dan takip ederek kampanyalı kiralık villa ilanlarına bakabilirsiniz. Kampanyalı kiralık villa ilanları için bizi @egevilla.tr  kullanıcı adıyla instagram’dan takip edebilirsiniz.