Fethiye Kiralık Villa

Fethiye Kiralık Villa : Türkiye’de deniz tatili denildiği zaman, yalnızca yerli değil aynı zamanda yabancı turistlerin de aklına ilk gelen, uğrak yerlerden bir tanesi olan Fethiye, Muğla’nın en güzel ilçelerinden biridir. Fethiye’nin insanlar tarafından bu denli ilgi çekici olmasının ve bu kadar sevilmesinin sebeplerinin başında güzel denizi gelirken; bir diğer taraftan da konaklama tesislerinin oldukça farklı zevk ve de bütçelere hitap ediyor olmasından da kaynaklanıyor elbette.

fethiye kiralık villa

Fethiye Kiralık Villa

Birbirinden ünlü koylara ve plajlara ev sahipliği yapmakta olan Muğla’nın güzeller güzeli ilçesi Fethiye, sahip olduğu doğal güzelliklerin yanı sıra tarihi güzelliklere de sahip. Fethiye’de keşfedilmeyi bekleyen o kadar güzel yerler var ki, insanların hem yaz tatili yapmasına hem de bir kültür tatili yapmasına olanak sağlıyor adeta. Tatilciler için harika bir rota oluşturan Fethiye, hem denizin hem de doğanın birbirinden eşsiz güzelliklerine hayran kalacağınız bir bölge…

Bakir koyları, en özel tarihi yerleri ve elbette ki Ölüdeniz ile adını neredeyse bütün dünyaya duyurmayı başarmış olan Fethiye’de, gündüzleri bir tekne turuna çıkarak, batı Likya bölgesini keşfe çıkabilir ya da hepsi birbirinden güzel olan plajlarında uzanarak veya denize girerek güneşin tadına varabilirsiniz. Akşam saatleri geldiği zaman ise Pek çok otelin içerisinde bulundurmasının yanı sıra belli başlı bazı bölgelerde sabaha kadar durmadan eğlenebileceğiniz birçok etkinlik bulmanız mümkün Fethiye’de.

Ancak tatilciler için Fethiye’ye gitmeden önce en çok merak ettikleri sorulardan bir tanesi haliyle Fethiye’de nerede kalınır? Oluyor. Bu konu ile ilgili en çok tercih edilen konaklama yerleri Fethiye’deki villalarda kalmak, onlardan bir tanesini kiralayarak tatili fazlasıyla rahat ve lüks içinde geçirmek oluyor… Peki ya Fethiye kiralık villa fiyatları nelerdir, Fethiye kiralık villa bulmak mümkün mü?

Bu yazımızın ilk bölümünde Fethiye’nin gezilmesi gereken bölgelerini ve sahip oluğu eşsiz güzelliği anlattıktan sonra, sizlere Fethiye kiralık villalar ve Fethiye kiralık villa fiyatları hakkında kısa bir bilgi vereceğiz.

Fethiye’de eğer bir müstakil ev, bir villa kiralamak niyetindeyseniz, internetten pek çok ev ilan sitesine girerek bu konuda fikir edinmeniz mümkün. Pek çok ev ilan sitesinde, belirlediğiniz günler arasında, kaç kişi olacağınızı ve belirlediğiniz fiyata uygun seçenekleri işaretleyerek bir ev bulabilmeniz ve ardından kiralayabilmeniz mümkün. Ev ilan sitelerinde, özellikle de yaz aylarında pek çok villa sahibi, evlerini sezonluk olarak kiralık olarak yayınlıyor ve siz de bu sitelerde size uygun olan villaları bulabilir, bütçenize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Fakat belirtmek gerekir ki tatil aylarına girildiği zaman ne yazık ki kiralık villa fiyatlarında fazlasıyla büyük bir yükseliş gözlemleniyor. Bu yüzden size vereceğimiz tavsiye, tatili planladığınız günden mümkün olduğu kadar önce bir ev bulmaya ve kiralamaya çalışmanız olacaktır.

Fethiye bölgesindeki kiralık villa ilanlarına bakmak için :
https://www.bungalow.com.tr/kiralik-villa/fethiye/

Bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın : @egevilla.tr