Doğanın İçine Gizlenmiş Olan 4 Ege Köyü

Doğanın İçine Gizlenmiş Olan 4 Ege Köyü

Doğanın İçine Gizlenmiş Olan 4 Ege Köyü

Ege ve köy kelimeleri söylendiğinde herkesin aklına muhteşem tatil köyleri gelir. Dünyaca ünlenen tatil köyleri bulunsa da Ege içerisinde gizlediği doğal yaşam alanları ile insanları adeta büyüler. İnsanların henüz keşfetmemiş olduğu ve muhteşem doğal güzellikler sunan Ege köyleri sizleri bekliyor.

1- Bedemli Köyü – Dikili/İzmir

Bozulmamış doğası ile sizleri büyüleyecek olan köylerin ilki Bademli köyüdür. Ege denizine rahatlıkla girebileceğiniz bu köyde maviye ve yeşile doyacağınızın garantisini veriyoruz. Köyde çok ünlü bir içecek olarak Koruk Suyu bulunuyor. Sıcak Ege günlerinde bu şurup ile ferahlarken harika doğanın da tadını çıkarabilirsiniz.

2- Koyunevi Köyü – Ayvacık/Çanakkale

Huzur, muhteşem bir manzara ve serinlik. Bu üç etmeni bir arada yaşamaktan büyük bir keyif alıyorsanız aradığınız köyü buldunuz demektir. Sıcaktan bunalan ve nispeten daha serin alanları tercih eden kişiler Çanakkale’de yer alan bu harika adresi tercih edebilir. Yeşilin her tonunu rahatlıkla görebileceğiniz bu köye en az 1 gününüzü ayırmanızı öneriyoruz.

3- Mordoğan Köyü – Karaburun/İzmir

İzmir’in Karaburun ilçesinde yer alan Mordoğan Köyü oksijeni en bol alanlardan bir tanesi. Doğası ilk günkü muhteşemliğini korumaya devam ediyor. İnsanların sıcakkanlı yapısı sizi bu köye hayran bırakmaya yetebilir. Ancak köyün isminin mor çiçeklerden geldiğini de söylememiz gerekli. Köyde yer alan kayalıklarda 70 farklı çeşitte mor çiçek bulunuyor.

4- Sığacık Köyü – Seferihisar/İzmir

İzmir’e yalnızca 45 km. uzaklıkta yer alan bu köy sessiz ve sakin yapısı ile Ege bölgesinde ün salmış durumda. İtalyalı bir komite tarafından yapılan Ege araştırmalarında bu köy sakin şehir unvanını elde etmiş. Sizi şimdiden uyaralım bu köye gittiğinizde eve dönmek istemeyebilirsiniz.

Köyleri Gezerken Nerede Kalınmalı?

Muhteşem doğal güzellikleri ile ön plana çıkan köylerde konaklamayı düşünebilirsiniz. Ancak bu son derece zorlu ve konfordan uzak bir tercih olacaktır. Köyleri ziyaret etmeyi düşünen kişiler genellikle https://www.bungalow.com.tr/ adresinden konaklayacakları evleri ya da villaları seçip sonrasında bu seçtikleri yerlerde konaklıyorlar. Köyler için de farklı günler ayırarak muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.

Kiralık Villa

Ege bölgesindeki villa kiralamayarak muhafazakar ve daha sakin bir tatil yapabilirsiniz.
Kiralık villa ilanları için : https://www.bungalow.com.tr/kiralik-villa/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Ege Villa, Başlangıç olarak sizlere en iyi villa kiralama hizmeti vermek ve tatilinizi muhafazakar ve güvenli bir şekilde yapmanızı sağlayan bir platformdur. Bu amaçla bir çok farklı villa kiralama hizmeti veren acente ve bireysel kullanıcıların kiralık villa ilanları sitemizde paylaşırız. Amacımız en iyi fiyat politikası ile sizlere konforlu bir tatil deneyimi yaşatmak. Bu sayede sizin için en ideal olan Villa’yı en uygun fiyata kiraladığınıza emin olabilirsiniz.

Ayrıca bizim instagram’dan takip ederek kampanyalı kiralık villa ilanlarına bakabilirsiniz. Kampanyalı kiralık villa ilanları için bizi @egevilla.tr  kullanıcı adıyla instagram’dan takip edebilirsiniz.