Çeşme’nin En Güzel 4 Plajı

Çeşme’nin En Güzel 4 Plajı.. Türkiye’nin en popüler tatil adreslerinden bir tanesi olan Çeşme milyonlarca kişinin ilk tercihi oluyor. İnsanların Çeşme’yi tercih etmesinde birçok farklı sebep olabilir. Ancak olağanüstü plajları kesinlikle bu sebeplerin başında geliyor. Sizin için Çeşme’ye gittiğinizde kesinlikle kaçırmamanız gereken4 plajı bir araya getirdik.

Ilıca Plajı

Ilıca Plajı Çeşme’nin en sıcak denizine sahip. Sıcak bir deniz seviyorsanız her zaman tercihiniz bu plaj olmalı. Üstelik çok uzun bir süre denize doğru yürüseniz de su ancak belinize gelecek. Çocuklu aileler için muhteşem bir adres olduğunu söyleyebiliriz. Halk plajı olduğu için giriş ücretsiz. Ancak şemsiye ve şezlong için 50 TL ödemeniz gerekecek.

Altın Kum Plajı

Denize girdiğimde serinlemem gerekli diyorsanız Altın Kum Plajı tam size göre. Oldukça soğuk olan suyu sizi sıcağın bunaltıcılığından rahatlıkla kurtaracak. İsminden de anlayabileceğiniz gibi harikulade bir kum yapısı bulunuyor. Merkeze yalnızca 10 km. uzaklıkta olduğu için rahatlıkla ulaşılabilir. Uzun bir sahili olduğundan doluluk sorunu yaşamadan bu plajı kullanabilirsiniz.

Çeşme’nin En Güzel 4 Plajı

Dalyan Kocakarı Plajı

Çeşme’de her yerin gençler için tasarlandığını düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Sakin ve aileler için muhteşem bir plaja sıra geldi. Dalyan Kocakarı plajı çevresinde yerel işletmeleri de barındıran muhteşem bir plaj. Ailenizle çok kolayca vakit geçirebilirsiniz. Denizin keyfini çıkarıp kafa dinleyebileceğiniz bir adres arıyorsanız bu plaj doğru bir adres olacak.

Çeşme Çark Plajı

Çeşme yalnızca insanlara deniz, kum ve güneşi sunmuyor. Birçok farklı aktivite için de muhteşem bir adres. Çeşme Çark Plajı da bu aktivitelerden en çok sevilenlerinden bir tanesine ev sahipliği yapıyor. Sörf yapmayı öğrenmek istiyorsanız zaman kaybetmeden bu plaja gidebilirsiniz. Suyun derinliği 1 metreyi aşmıyor. Düştüğünüzde kolayca kalkıp öğrenmeye devam edebilirsiniz.

Çeşme’de Nerede Kalınır?

Çeşme çok popüler bir adres olmasının yanı sıra oldukça pahalıdır. İnsanlar her zaman fiyatlardan şikâyet eder. Otellerde kalmayı düşünen kişiler inanılması güç fiyatları gördüklerinde Çeşme tatillerinden vazgeçebilir. Ancak Çeşme’ye daha önce de giden ve doğru adresin villalar olduğunu bilen kişiler hiç endişe etmez. Bu kişiler çoktan https://www.bungalow.com.tr/kiralik-villa/ adresine girerek villa rezervasyonlarını gerçekleştirdiler. Siz de bu muhteşem fırsatları kaçırmayın.

Ayrıca bizim instagram’dan takip ederek kampanyalı kiralık villa ilanlarına bakabilirsiniz. Kampanyalı kiralık villa ilanları için bizi @egevilla.tr  kullanıcı adıyla instagram’dan takip edebilirsiniz.